První sex

18. března 2013 v 1:11 | Pepé |  Mé Poprvé

Předem varuji, že text NENÍ vhodný pro NEZLETILÉ!!


Hrozně dlouho tato rubrika zela prázdnotou, neboť jsme váhala, zda to sem můžu psát, či ne ..
Ovšem můj blog-mé články-má pravidla, no ne? :)
Nevím ještě, jak moc do detailů půjdu, tak ani nevím, zda červené varování tu bude potřeba ;)

Tak ale abych to vzala nějak od začátku ..
Měla jsem skoro čtrnáct, když jsem začala se svým prvním klukem. Nutno podotknout, že už v té době jsem byla rebel. Procházela jsme si pubertou, a né zrovna hladce.
Můj první klul byl o dva roky starší a něco už měl za sebou. Byl to takový grázlík všeho druhu. Zrovna to léto mu táta dohodil brigádu ve svým krámku-květinářství. Po pracovní době jim tam uklízel. Já se tam to léto stavovala xkrát. Tak však víte.. malá puberťačka-první láska-naivita-růžové brýle-neschopnost myslet na cokoliv jiného. Oba sme si plánovali, že o panenství přijdu s Lukynem, a že se to stane to léto. Jen jsem si opravdu nepředstavovaa, že to bude v obchůdku jeho otce, navíc na starém křesle a ve smradu těch všech kytek dohromady.
Jako každá holka jsem snila o pláži a princi na bílém koni. Ovšem to byla taky blbost. Na pláži je dost písku, takže ho máte po celým těle, navíc je veřejná a na "prince" moc často nenarazíte.
Abych se ale vrátila. Lukyn zamkl květinářství a jako už několikrát sme seděli na křesli-já na Lukynovi a užívali si ty chvilky soukromí. Pak Lukynovi blýsklo v očích a já hned věděla na co myslí.
"Zapni hudbu." vyzvala sem ho, neboť jsem plánovala vé číslo už dost dlouho a byla by škoda ho nakonec nezrealizovat. Ještě, že jsem si nevzala obyčejné kalhotky, co to ráno visely na věšáku, ale dala jsem si tu námahu vlízt do šuplíku pro kalhotky s krajkovým obšitím. Jediné, co jsem si vytýkala byla podprsenka. Absolutně se k nim nehodila.
Když Lukyn zapnul hudbu na přehrávači, který sme vypli pár minut před znovu zapnutím, jsem se dala do sexy tanečku. Jak říkám.. byla jsem rebel .. a možná mi malinko z toho ještě zůstalo :P
Snažila jsem se, aby můj tanec byl sexy a když jsem byla jen ve spodním prádle, Lukyn nevydržel a tančil-spíš se jen pohupoval- se mnou. Vášnivě sme se líbali, já si hrála s jeho vlasy, on mi mačkal zadek a hladil mě po vzádech. Neuvěřitelně mě to vzrušovalo. Ale uvědomila sem si, že takhle to nechci.
"Teď nemůžeš odejít." řekl a držel mě za ruku, když jsem se chtěla oddělit z jeho objetí. Stáhl si kalhoty a já cítila jeho vzrušení. Poprvé jsem byla v takové situaci, rozmyslela jsem se a sama mu pomohla dolu s tričkem a trenkama. V té době se mi zdálo, že má penis dost velký, ale když se teď o pár let podívám dozadu a porovnám ho s jinými, ani tak velký nebyl.
Nejdřív jsem se skoro "štítila" na něj vůbec sáhnout, vůbe se mi nelíbil. A byla jsem Lukynovi vděčná, že po mě nechtěl abych mu ho vykouřila. Vzali sme to bez zbytečných průtahů. Vysvobodil mi prsy z podprdy, aby si s nimi mohl vteřinku pohrát, pak mě posadil do křesla, zvedl moje nohy na svá ramena a kalhotky mi stáhl až ke kotníkům. Ještě teď si pamatuji tu touhu, vzrušení, napjaté očekávání a strach, které se ve mě mísily. Nehnutě jsem seděla-možná spíš pololežela a čekala, co se bude dít. Lukáš byl plně sousředěn na svůj penis a mou vyholenou kundičku, že se o mé pocity ani nezajímal. Až když jsem hekla, jak mi špičkou penisu roztáhl kundičku, se na mě podíval a sklonil se k polibku. Potom pokračoval. Tentokrát s pohledem do mých očí. Strčil ho tam pomalu ale já i přesto pocítila mírnou bolest. Když dorazil k mé panenské blance, na chvilku se zastavil. Dal mi čas na vstřebání, což bych od něj nečekala. Když jsem kývla, přitlačil a já už nebyla pannou. Přirážel v pomalém a pravidelném tempu, až po chvilce zrychlil. Cítila jsem, že budu a můj první orgasmus byl neskutečný, jedinečný a dokonalý. Cítila jsem, jak každou chvilku vybouchnu, ba ne, přímo exploduju. Chvilku po mě vyvrcholil i Lukyn. Ovšem do vázy. Přišlo mi to sice nechutné, ale neměli sme kondom a já jeho penis do pusy nechtěla. Když sme se opláchli hadříkem vodou z umyvadla, zase se oblékli a uklidili, Lukyn vzal použitou vázu sebou a vyhodil.

Uhhh .. snad jsem tím nikoho nijak nepohoršila, nebo si nevykopala vlastní hrob .. Tím myslím, že už byste ke mě neradi chodily .. :)
A kdyby to někoho zajímalo, ikdyž můj první sex nebyl takový, jaký jsem si ho vysnila, nebyl ani zas tak nejhorší (kamarádku to třeba mrtě bolelo a skoro dva roky na sex zanevřela), a já ho od té doby miluju. Teď už jsem sex neměla přes měsíc a fakt mi chybí. Jenže nění partner, s kterým by to šlo .. takže se nedivte, když budu mít moc nadržené povídky :) třeba u ZH je Alison sexem snad posedlá .. předělala bych to, ale však víte jak .. kdyby to začla předělávat, nevím zda bych se někdy dočkala konce ..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lexi Lexi | E-mail | 19. března 2013 v 13:15 | Reagovat

Neboj sa,moje návštevy k tebe to neobmedzí :D Ja som sex ešte nemala, vzhľadom na to, že mám 14, ale občas existujú také "hriešne chvíľky :D :-)

Áno, červený nápis akurát tak púta pozornosť :D :D

2 Lexi Lexi | E-mail | 19. března 2013 v 13:16 | Reagovat

Snáď sa nehneváš :D

3 Pepé Pepé | E-mail | Web | 21. března 2013 v 23:24 | Reagovat

[1]: [2]: no ano .. červený nápis pravděpodobně poutá pozornost, ale myslím, ž je i dost jasný, kdyby měl někdo námitky .. bohužel čtení tohoto článku nijak nezablkuji ;)
Však já už začínala skoro 15 rok, když "to" bylo poprvé, ael co no :D .. každý se na "to" cítíme v jiném věku ;)
A neboj, nehněvám se na Tebe =) nemám důvod ;)

4 Emm Emm | E-mail | Web | 6. dubna 2013 v 18:35 | Reagovat

Že jsem klikla zrovna na tento článek :D
No, já to taky měla zajímavé, jen asi o dost horší :-|

5 Adél K. Adél K. | Web | 6. dubna 2013 v 23:19 | Reagovat

To je boží :-D asi mezi náma budou nějaké tři roky, ale nejspíš budeme hodně podobné povahy :)))

6 Pepina Pepina | E-mail | Web | 7. dubna 2013 v 1:00 | Reagovat

[4]:  tak to mě mrzí, že horší .. snad v budoucnu už bude jen fajne =) takže kupředu dalším zajímavým, ale tentokrát i pěkným zážitkům ;)

[5]: ano, taky jsem si říkala, když jsem projížděla Tvé články ;) ale to je dobře .. alespoň si budeme rozumět :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama