Duben 2013

Úúú

27. dubna 2013 v 17:19 | Pepé

Před chvilkou jsem narazila na blog, holčiny, která mi připomíná mě, ještě přd pár lety..
Bývala jsem zmatená životem a sama sebou. Nevěděla jsem kam patřím, jaý důvod má má existence. Neříkkám sice, že teď už to vím, ovšem v této době už se nejspíš nepovažuji za případ pro psychyatrii .. dřív jsem tam chtěla. Dost mě psychárna přitahovala.

Proč zrovna já?

27. dubna 2013 v 12:43 | Pepe |  Téma týdne
Tak toto téma týdne opravdu "skoro sedí" ..

Výdech, nádech, výdech.. se.ru na to. Nedejchám.

21. dubna 2013 v 11:24 | Pepe
Už jsem tu dlouho nebyla .. ae to ste se jistě všimli, i bez mého upozornění. Za neaktivitu se omlouvám, ale jak jsem již minule psala, má nová práce mě dost zaměstnává. Sem tam od rána do večera. Ale teď by se mi měly měnit směny, tak bych měla mít víc času.

Kaji se ..

12. dubna 2013 v 23:38 | pepe
Omlouvám se, za svou neúčast na vém i Vašich blozích. Má práce mě dost zaměstnává, navíc musím jít i zítra. Teda.. nemusím, ale slíbila jsem to, dkyž se vedení ptalo. Snad mi ale taky zítra vyhoví, neboť jsme odkázána na vlak. A poslední mi domů jede v 20:40 .. takže .. do osmi musím odejít. Jinak asi spim pod mostem :P .. Joo, jela bych se svým sousedem, ale on si milostivě zítra nikam nejede.. má volno.. to jen já kývla, že klidně přijedu .. na druhou stranu alespoň uvidí, že mám o tu práci opravdu zájem.

Lukáš III

11. dubna 2013 v 15:10 | Pepé |  Love Life
Huú .. třetí a poslední část, chcete ji?

X dní jsem se pak těm lidem vyhýbala, nevěděla jsem totiž, co jim Lukáš nakukal. Zvlášť po té Petrově poznámce. Ale své sestřence jsem se vyhnout nemohla. O víkendu sme se viděly u babičky na obědě. A ta káča vyzvídala. Když sme myly nádobí, zeptala se na to, co jí zajímalo.
"Jaký to bylo?" mohla mluvit o čemkoliv, když jsem pravý význam otázky tušila. Odpověděla jsem na něco úplně jinýho. Řekla jsem, kachna ušla, ale že knedlík byl nějaký moc mastný. Jen protočila panenky a otázky upřesnila na "první sex. Jaký to je?"
Věděla jsem, že se to týká té noci, jen jsem si až dosuď nemyslela, že si všichni budou myslet, že sme spolu fakt něco měli.
"Nevím." Řekla jsem popravdě a ona mě šťouchla do boku, ať prej nedělám hérečku. Naštěstí přišla babča, takže mě nevědomky z výslechu vysvobodila. Další den jsem potkala Lukáše. Procházel se se psem stejně jako já. Hodila sem po něm zhnusený pohled a se slovy, že je kretén, jsem kráčela dál.On mě ale zastavil a že se rej omlouvá. Že to bylo tím alkoholem. Vysvětloval mi, jak to tak nemyslel, a jak si klidně počká. Ale že abych mu dala šanci. Já se s dobrým pocitem, že konečně prosí on mě vrátila domů. Napsala jsem mu pak na icq (v té době ještě bylo cool), že sem an to už zapomněla. Hned se chytil a začal psát, jak by semnou chtěl chodit, nebo jít aspoň ven. A já v tu chvíli opět měla růžové brýle. Netrvalo to dlouho-max. měsíc co jsem a ním chodila jak pejsek, a on se dočkal toho, co chtěl už tu noc na poli. Sexu se mnou. Ale o něm se dozvíte víc TU J
Mimochodem, co se s našim vztahem stalo pak?
Můj milí Lukáš, který konečně dostal, co chtěl a tentokrát se opravdu mohl "chlubit" se pak na mě vys.al… L Já z toho byla fakt na dně, nesnášela sem ho a i přesto jsem ho stále chtěla. Nejen po sexuální stránce. Dostala jsem se z toho ale díky kamarádovi, co je gay. Ale je fakt skvělej. Jeho rady, nápady a to, jak umí přimět lidi myslet na hezčí věci, to je prostě k nezaplacení. To díky němu, jsem Lukáše nezačala znovu pronásledovat.
Dnes je Lukáš stejný jako v té době. Holku jen využije do postele-nebo na křeslo- a pak ji nechá. Všechny to víme, ale žádná mu nějak neumí odolat.

Work

11. dubna 2013 v 10:57 | Pepé |  Mé Poprvé
Tak Vám povím, dělat ve fabrice není jen tak ..
No ano.. konečně jsem odešla od těch hrozných lidí, ikdyž mě práce bavila, a našla jsem si prái jinou. J to obyč práce v obyč fabrice, ale lidi tam jsou zatím fajnn .. ikdyž nemůžu suodit pořádně z prvního dne.
Jsem tam tak nějak "holka pro všechno" .. co jsem zatím pochopila, nikdo nedělá jednu a tu samou věc každý den. Střídáme se .. jen chlapi asi ne..
Ale řeknu Vám, že třeba takové čištění obroušených kovových pásků po jedné kolegyni je dost nuda. Vy máte očištěno, otečkováno-to nevim proč se dělá, a pak ještě čekáte, než obrousí ten další díl. Takže by se dalo říct nudaa .. čekala jsem větší dřinu. A pak jsem šla o5 čistit, ale plastové kousky, co ani nevím kam zařadit ... to byla snad ještě větší nuda. Jsme tedy zvědavá, co budu dělat deska ..
Mimochodem tu práci mám přes kámoše-který mě tam i vozí (díky za to, že nemusím vlakem), proto tak rychle. Zatím ještě nabírají, tk si to jde zítra zkusit i má kamarádka.
Snad to tedy bude ok, ale až budu mít noční, tak se asi pose.u .. :)

a jak jsem hlídala prcka.. ú, stavěly sme baráky z karet.. pak se foukalo, a já stavěla znovu .. to vám taky byla zábava ..
:)

Těšíte se na další díl Lukáše? :)


A hrála jsem si v telefonu s aplikací na úpravu fotek :D schválně ji sem hodím... :)
jedno oko tam mám větší ež to druhé, ale je to fotka vyříznutá z nějaké akčí fotky.. myslím že to bylo focené o loňských čarodkách :D
Pište komenty, ať si mám co číst ;)

Lukáš II

10. dubna 2013 v 15:10 | Pepé |  Love Life
Mám druhý díl u Lukynovi ;)

"Proč piješ, když to neumíš?" ptal se se smíchem v očích Lukáš. Já byla ale fakt vyčerpaná, tak jsem jen vyplázla jazyk. Myslela jsem si, jak to není provokativní, ale pozdě jsem si uvědomila, jak to po tom "činu" musí vypadat. Radši jsem klopila zrak. On mě chytil kolem ramen a zvedl mě ze země.
V ruce měl lahev s vodou a plato žvýkaček. Poslušně jsem si to od něj vzala a ulevilo se mi. Jak v žaludku, tak v puse. Když jsem byla v tom ""normálnějším" stavu, uvědomila jsme si tu skutečnost, že ten, kterého furt nemůžu dostat přišel za mnou. Sám a ve chvíli, kdy bych to fakt nečekala.
,,Jsi pěkná mrška, víš?" řekl mi a já, možná ještě vlivem alkoholu v tu chvíli musela vypadat jako největší idiot. Čučela jsem na něj, jako bych ho vůbec neznala. On si toho ale asi nevšiml. Po chvilce mě začal líbat. Nejprve zlehka a jemně. Zároveň mi dával možnost uhnout. Jenže já mu polibky oplácela. Nikdy jsem se s nikým ještě nelíbala tak vášnivě a nedočkavě jako s ním. Hladila jsem ho po vlasech, on mě nejprve po zadku a pak se odvážil mi vlízt pod tričko. Jeho doteky mě studily, ale polibky tu teplotu zase vyrovnaly. Moje tričko se po chvilce válelo po zemi a měli následovat šortky. Když sjem si ale uvědomila, jak mi rozepíná knoflík s cílem dostat se do kalhoten, rozsvítila se mi v hlavě kontrolka. Takhle ne. Zakřičel ten hlásek v mé hlavě a já se udýchaně odtrhla. Lukyn na mě překvapeně čuměl, a taky vydýchával.
"Co je?" ptal se a já jen zakroutila hlavou. Podívala sem se po ostatním, kteří si ničeho nevšimli, stále seděli v kruhu a o něčem diskutovaly. Smály se a bylo jim fajn. V tu chvíli sem si uvědomila, že i kdybych se s ním vyspala nikdo by se to neměl jak dozvědět. Ale i tak, jsem se na to necítila.
"Prostě to ještě nechci." Řekla jsem a doufala, že si tím nezahrabu svou šanci u něj. Ale bála jsem se právem. Nazval mě jen lacinou mrchou, co ani neví, co chce a pak odešel zpátky ke kruhu přátel. Já chvilku v šoku zírala, jak opět nasadil ten svůj úsměv, pak jsem sebrala své tričko, oblíkla si ho a pelášila domů. Když jsem ale procházela kolem těch všech, všichni se na mě dívali. Někteří s ústy od ucha k uchu, jiní s údivem. Sestřenka se dívala šokovaně a nevěřícně.
"Panenka konečně dostala, co chtěla?" zeptal se Petr s výsměchem znějícím v jeho hlase. Nevěděla jsem, co tím myslí. Ale žralo mě to dlouho. Přemýšlela jsem o tom, dokuď jsem neusnula.

Lukáš

9. dubna 2013 v 15:10 | Pepe |  Love Life
Děkuji Adél za nápad, který dokázal stvořit tuto rubriku ;) nějak mě začala bavit :)


V článku První sex, který se nachází v rubrice Mé Poprvé Vám píšu o Lukynovi. O klukovi, který mě o "to" připravil.

Myslím, že jsem tam i zmínila, že to byl grázlík, ale asi jsem to nijak nepřibližovala, či?

Nu … Nikdy sme se spolu neznali víc, než abychom si řekli iba čau. Já věděla, že je to špatný chlapec, neboť tropil jen samé hlouposti. S přáteli byl skoro denně ve společnosti pár flašek a pořádně si to užívaly. Rád se pral. Občas vyvázl se škrábancem jednou myslím i se zlomenou rukou. A jednou-ten rok, co sme se sblížily-s pořádným průserem. O Velikonocích se zastal mojí kamarádky, kterou jeden kluk přetáhl pomlázkou, ale bolestivě. Ta holka měla jelita ještě několik dní. Ale ti dva se porvali, že. A ten druhý se moc prát neuměl. Schytal jich pár do ksichtu a Lukyn mu zlomil nějakou kost v čelisti, namaloval monokl a zapříčinil pár modřin. Začali to řešit policajti a po pár dnech se objevil s monoklem i Lukyn. Od táty. Musel totiž tomu chlípníkovi zaplatit pěknou sumičku odškodného.

Ale já se do Lukyna v té době zamilovala. Když jsem viděla, jak se popral kvůli holce, zatemnilo mi to mozek. Pronásledovala jsem ho skoro všude. (Za to pubertální chování se stydím) Seznámit se s jeho partičkou nebylo zas tolik těžké-moje sestřenka totiž byla v ní, a pak to začlo. On si mě bohužel nevšímal. Já byla dost nakrknutá, ale dala jsem si za cíl ho získat. Flirtovala jsem teda se zbylými členy. Ti nebyli proti a ani chladní či ignorující vůči mě. "Vykousla" jsem se s nimi a ne jen jednou. Chtěla jsem aby byl u toho, aby to viděl, aby začal žárlit. Jenže to nezabíralo. Absolutně nic na něj neplatilo, tak jsem si začala říkat, zda není teplý. Ale z poptání jsem věděla, že už měl holek dost.

Když jsem už nevěděla kudy kam, přehnala jsme to s rumem. Rumíček a kola-prej dobrota .. no pfuj .. radši kola a vínko ;) Byly sme to léto zrovna na poli, mezi kupkami sena a popíjeli, hráli flašku a bavili se. Mě se večer, když už byla dost tma a my viděli jen díky světlům z mobilů z ničehož nic udělalo hrozně zle. Cítila sem, jak mi ten rum leze nahoru, jak chce ven. Zvedla sem se teda z kruhu a šla ke kupičce sena, kde jsme si klekla na kolena. Po chvilce to šlo ven. Když jsem byla v tom nejodpornějším, někdo ke mně došel, klekl za mě a chytil mi vlasy. Neřešila jsem to. Zaměstnával mě naplno můj žaludek. Když jsem už necítila potřebu si znovu povídat se zemí, obrátila jsem se na obětavce za mnou.


Pokr. příště ..

First Láv :)

8. dubna 2013 v 22:37 | Pepé |  Love Life
Nemyslela jsem si, že nějaký nový článek ještě dnes napíši, ale zjistila jsem, že psaní mi pomáhá se soustředit na něco jiného než na Ipina. Takže píšu..
Dostala jsem žádost, na napsání článků, které by se týkaly mého milostného života .. nono .. nevím, nevím, zda je co psát
Ale skusím to s mou první láskou ..
Moc si toho z té First Love nepamatuji, neboť jsem hodila teprve do školky, ale z rodinných akcí a občasného vyprávění na nich, se toho člověk o sobě dozví ..

I hate this day ..

8. dubna 2013 v 22:18 | Pepe |  Mé Poprvé
Toto je článek, který jsem napsala jako poslední rozloučení.. Je to něco, co jsem zažila poprvé a víckrát už to zažít nechci. Never :(