Kaji se ..

12. dubna 2013 v 23:38 | pepe
Omlouvám se, za svou neúčast na vém i Vašich blozích. Má práce mě dost zaměstnává, navíc musím jít i zítra. Teda.. nemusím, ale slíbila jsem to, dkyž se vedení ptalo. Snad mi ale taky zítra vyhoví, neboť jsme odkázána na vlak. A poslední mi domů jede v 20:40 .. takže .. do osmi musím odejít. Jinak asi spim pod mostem :P .. Joo, jela bych se svým sousedem, ale on si milostivě zítra nikam nejede.. má volno.. to jen já kývla, že klidně přijedu .. na druhou stranu alespoň uvidí, že mám o tu práci opravdu zájem.
Navíc jízda s ním? hej jako ... jestli se tu někdy přestanu činit, aniž bych t předem ohlásila, je to náledek jeho šílené jízdy. Jako fakt .. jedem pozdě večr-po 22té hodině, a ten blb si klidně šnruje silnici.. točí volant tam a zpět a asi se skvěle baví. Zatímco já trnu strachy o svůj holý živůtek :O .. silnice jsou sice prázdné, ale nikdy nevíte, co se může stát. :) tak jen doufám, že s ním nebudu muset jezdit dlouho.


Nu . a co dál bych Vám asik pověděla? .. v neděli budu mít volno.. to mě tam nikdo nedostane .. vlaky jezdí zle a navíc bych alespoň jeden den v týdnu měla ráda volno.
Potřebuji být s Michalem. Sme spolu tak krátce a už máme ve vztahu trhlinky.
Navíc mi chybí i mí kamarádi.


Zítra je v Liberci Rytmus a kamarádka je na mě teď napružená, že s ní na něj nejdu. Ale copak můžu? joo, asi bych mohla po práci.. ale nevím, nevím jak vše bude no .. popravdě se mi nikam nechce :P ..

A na to, jak se máte vy a co je u Vás nového se mrknu zítra večer, nebo někdy během neděle. Teď jdu spááát :) Tak brou noc.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adél K. Adél K. | Web | 14. dubna 2013 v 20:25 | Reagovat

Nojo, nemáš to lehké :/ a povíídej, co jaký Michal?? :O :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama