Lukáš

9. dubna 2013 v 15:10 | Pepe |  Love Life
Děkuji Adél za nápad, který dokázal stvořit tuto rubriku ;) nějak mě začala bavit :)


V článku První sex, který se nachází v rubrice Mé Poprvé Vám píšu o Lukynovi. O klukovi, který mě o "to" připravil.

Myslím, že jsem tam i zmínila, že to byl grázlík, ale asi jsem to nijak nepřibližovala, či?

Nu … Nikdy sme se spolu neznali víc, než abychom si řekli iba čau. Já věděla, že je to špatný chlapec, neboť tropil jen samé hlouposti. S přáteli byl skoro denně ve společnosti pár flašek a pořádně si to užívaly. Rád se pral. Občas vyvázl se škrábancem jednou myslím i se zlomenou rukou. A jednou-ten rok, co sme se sblížily-s pořádným průserem. O Velikonocích se zastal mojí kamarádky, kterou jeden kluk přetáhl pomlázkou, ale bolestivě. Ta holka měla jelita ještě několik dní. Ale ti dva se porvali, že. A ten druhý se moc prát neuměl. Schytal jich pár do ksichtu a Lukyn mu zlomil nějakou kost v čelisti, namaloval monokl a zapříčinil pár modřin. Začali to řešit policajti a po pár dnech se objevil s monoklem i Lukyn. Od táty. Musel totiž tomu chlípníkovi zaplatit pěknou sumičku odškodného.

Ale já se do Lukyna v té době zamilovala. Když jsem viděla, jak se popral kvůli holce, zatemnilo mi to mozek. Pronásledovala jsem ho skoro všude. (Za to pubertální chování se stydím) Seznámit se s jeho partičkou nebylo zas tolik těžké-moje sestřenka totiž byla v ní, a pak to začlo. On si mě bohužel nevšímal. Já byla dost nakrknutá, ale dala jsem si za cíl ho získat. Flirtovala jsem teda se zbylými členy. Ti nebyli proti a ani chladní či ignorující vůči mě. "Vykousla" jsem se s nimi a ne jen jednou. Chtěla jsem aby byl u toho, aby to viděl, aby začal žárlit. Jenže to nezabíralo. Absolutně nic na něj neplatilo, tak jsem si začala říkat, zda není teplý. Ale z poptání jsem věděla, že už měl holek dost.

Když jsem už nevěděla kudy kam, přehnala jsme to s rumem. Rumíček a kola-prej dobrota .. no pfuj .. radši kola a vínko ;) Byly sme to léto zrovna na poli, mezi kupkami sena a popíjeli, hráli flašku a bavili se. Mě se večer, když už byla dost tma a my viděli jen díky světlům z mobilů z ničehož nic udělalo hrozně zle. Cítila sem, jak mi ten rum leze nahoru, jak chce ven. Zvedla sem se teda z kruhu a šla ke kupičce sena, kde jsme si klekla na kolena. Po chvilce to šlo ven. Když jsem byla v tom nejodpornějším, někdo ke mně došel, klekl za mě a chytil mi vlasy. Neřešila jsem to. Zaměstnával mě naplno můj žaludek. Když jsem už necítila potřebu si znovu povídat se zemí, obrátila jsem se na obětavce za mnou.


Pokr. příště ..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adél K. Adél K. | Web | 9. dubna 2013 v 19:15 | Reagovat

To nemyslíš vážně!!! :D musíš to hnedka dopsat, jsem napjatá jak cosi :) jinak super!! ;)

2 Lexi Perennis Van der Lux Lexi Perennis Van der Lux | E-mail | 9. dubna 2013 v 19:48 | Reagovat

Preboha, to je lepšie ako niektoré poviedky!! :D Makáááj, ďaléééj! :D

3 Pepina Pepina | E-mail | Web | 10. dubna 2013 v 12:28 | Reagovat

:D Nebojte .. celé už to je dopsané, a druhá část přibyde dnes v 15:10 .. aa ta třetí, zítra ve stejný čas :)

[1]:

[2]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama