Proč zrovna já?

27. dubna 2013 v 12:43 | Pepe |  Téma týdne
Tak toto téma týdne opravdu "skoro sedí" ..

Proč zrovna já? Nevím, zda mám moc "právo" si tuhle otázku klást, neboť vím, proč zrovna já. Protože neumím být normální, a nespíš si ani neumím zařídit normální život, bez trablů a bez hádek. Jasně každá menší hádka do vztahu patří, a možná i ty trable, jenže ty mé trable většinou zapříčiní rozchod. Zvlášt ty poslední trable. Kdo mě zná, ví o čem píšu. Trable s Michalem.
Jak sem posledně se zmiňovala o tom, že sme se s Michalem pohádali, a já se pak "kurvila" s Cadym-svým bývalým, tak teď už je to totál podělané.Candy si to nenechal pro sebe. Vytahoval se s tím na svém facebookovým profilu, a nečekaně mě označil v tom svém dokonalém příspěvku. Bohužel si to přečetl Michal. Dřív, než jsem mu to mohla nějak racionálně vysvětlit. Ikdyž racionálně je možná nevhodné slovo pro tuto situaci.
Takže Michal mě nazval párem nelichotivých jmen. Je na houby, když se hádáte a nevidíte si přitom do očí, ale Michal řekl, že vidět už mě nikdy nechce, neboť pohled na kurvící se ženy nesnese. A to to říkám ještě slušně.
A z tohoto článku to nejspíš nevyplývá dost jasně, nebo možná jo, ale jsem na dně. Nejradši bych skočila z nějakého mostu, pověsila si lano, či nějak jinak se zprovodila ze světa, ale vím, že to nemůžu. Sice mám deprese, jak Brno, ale taky vím, že kolem sebe mám lidi, co mě milují, ikdyž se chovám, jak se chovám.
Takže své trapné nápady házím za hlavu a snažím se společně s nimi vyhodit i svůj starý život. Zkusím začít od znovu. Jinde.
O víkendu (příštím) se stěhuji ke kamarádce do Liberce. Budu od svého rodného městečka sice jen cca 30km, ale i to postačí. Neříkám, že toto město nemiluji-prožila jsem tu celý život-ale moc se sem vracet nebudu. Alespoň do doby, než se mé city zahojí a já si odpustím. Snad.
Mám skvělé plány co? .. jsem zvědavá, jak se vše vyvrbí. S Michalem je to nejspíš vážně ztracené, ale třeba hce en čas. Nebo jsme naivní? Mám na něj zapomenout a jít dál? N jeho sladké pohledy, milující objímání a sladká slůvka?
Ach jó.. Proč zrovna Já?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Potteraci-fanclub Potteraci-fanclub | Web | 27. dubna 2013 v 15:27 | Reagovat

Už mám novu kapitolu skoro hotovu ale nemám čas. Sľubujem že cez výkend niečo pridať. A pracujem aj na novej poviedky tak snáď to bude fajn... :-D

2 Nikyška Nikyška | E-mail | Web | 27. dubna 2013 v 19:19 | Reagovat

jejda...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama